Dołącz do naszego zespołu!

Naszą pasją są okna i drzwi. Oferując szeroki wybór stolarki otworowej, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę każdego pomieszczenia.

Oprócz najwyższych standardów produktów, które sprzedajemy, dbamy także o wysoki standard pracy i dobrą atmosferę. Celami, do których dążymy w naszej firmie nie są tylko wykresy i tabelki, ale także uśmiech, zrozumienie, przyjaźń i współpraca.

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij do nas CV - proces rekrutacji to u nas 4 szybkie etapy:

KROK 1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji i wybór kandydatów, którzy spełniają odpowiednie wymagania.

KROK 2

Krótka rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie do naszego biura.

KROK  3

Spotkanie rekrutacyjne, na którym poznamy się lepiej i sprawdzimy czy "nadajemy na tych samych falach".

KROK 4

Podejmujemy decyzję i startujemy!

Sprawdź kogo aktualnie szukamy:

Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Wykształcenie: min. średnie
Doświadczenie: preferowane handlowe/ w sprzedaży

Wymagania:
- komunikatywny poziom języka francuskiego min. B2
- motywacja oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- realizacja planów sprzedażowych

Obowiązki:
- zbudowanie własnego rynku oraz obsługa klientów pozyskanych samodzielnie
- wprowadzanie wycen do system informatycznego firmy
- kontrola poprawności zamówień przed ich uruchomieniem do produkcji
- organizacja wysyłek zamówionych towarów i współpraca z działem logistyki
- opracowywanie oraz koordynowanie reklamacji oraz inne zadania mające na celu profesjonalną obsługę klienta

Dodatki/ bonusy:

- ciekawa praca w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym biurze
- szkolenia techniczne i sprzedażowe
- służbowy komputer i telefon
- ubezpieczenia grupowe
- konkurencyjne warunki finansowe
- premie uznaniowe
- konkursy roczne i półroczne z benefitami finansowymi
- spotkania integracyjne
- czasoumilacze

Umowa o pracę - pełny etat, praca pon-pt, w godz. 8.00 -16.00

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie wyślij do nas swoją aplikację na adres: rekrutacja@aikondistribution.pl

Asystent/ka Działu Handlowego z językiem francuskim

Wykształcenie : min. średnie
Doświadczenie: mile widziane handlowe/w sprzedaży/obsługa klienta

Wymagania:
- komunikatywny poziom języka francuskiego min. A2/B1
- umiejętność zaangażowania się w projekty

Obowiązki:
- bieżąca obsługa klientów
- wsparcie Przedstawiciela Handlowego w codziennej pracy
- wstępna weryfikacja poprawności zamówień
- organizacja wysyłek zamówionych towarów i współpraca z działem logistyki w firmie

Dodatkowo osoba ta musi być:
- cierpliwa
- o spokojnym usposobieniu
- komunikatywna
- pracowita
- skrupulatna

Umowa o pracę - pełny etat, praca pon-pt, w godz 8.00 -16.00

Specjalista ds. marketingu

Doświadczenie: marketing/IT

Obowiązki:
- współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
- wspieranie działu marketingu w procesie przygotowań i realizacji akcji promocyjnych i działań marketingowych
- aktualizacja i rozbudowa stron www
- koordynacja działań w mediach społecznościowych
- tworzenie kampanii mailingowych
- dbanie o pozytywny wizerunek Marki na zewnątrz i wewnątrz firmy
- generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe, promocje i działania
- współpraca z firmami zewnętrznymi (zbieranie i realizacja zleceń: drukarnie, agencje reklamowe, biura graficzne itp.).

Wymagania:

- doświadczenia w realizacji projektów i działań marketingowych;
- wiedzy z zakresu IT
- podstawowej znajomości narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego
- świadomości obowiązujących trendów w zakresie użyteczności stron internetowych
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS OFFICE
- kreatywności, zaangażowania w wykonywaną pracę, komunikatywności i umiejętności współpracy
- poczucia estetyki, staranności  i dbałości o szczegóły
- chęci do nauki i rozwoju.