apartamenty, osiedle wielorodzinne

Business to business - Aikon jako partner w dużych inwestycjach

blog | 30.05.2022

Szeroka oferta Aikon Distribution oraz wysoka jakość produktów sprawia, że nasze okna, drzwi, rolety i bramy zamawiane są nie tylko przez klientów indywidualnych do pojedynczych domów czy mieszkań. Naszą stolarkę otworową kupują także firmy urządzające biurowce i galerie handlowe oraz deweloperzy realizujący projekty budynków wielorodzinnych.

Aikon Distribution - solidny partner w dużych inwestycjach

Aikon Distribution to wiarygodny i godny polecenia partner przy realizacji dużych inwestycji. W ostatnich latach nasze okna i drzwi znalazły swoje miejsce w wielu prestiżowych inwestycjach budowlanych i renowacjach w różnych europejskich krajach. Realizowaliśmy przedsięwzięcia w budownictwie nowoczesnym oraz tworzyliśmy rozwiązania pod obiekty zabytkowe. Nasze ogromne doświadczenie we współpracy z architektami i projektantami stanowi więc gwarancję efektywnej realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów.

Inwestycje realizowane przez Aikon Distribution w ostatnim czasie

Budownictwo wielorodzinne, apartamenty w Farnborough w Wielkiej Brytani.

Naszą stolarkę otworową zamontowano w budynku mieszkalnym na jednym z eleganckich osiedli w mieście Farnborough w Wielkiej Brytanii. Do tej inwestycji wykorzystano aluminiowe okna RU oraz fix na profilach Imperial i Imperial 800. A także drzwi (między innymi drzwi typu bifold na profilach Aliplast Panorama) oraz szkło do szklanych balustrad.

Zobacz produkty wykorzystane w inwestycji:

ALIPLAST IMPERIAL

ALIPLAST PANORAMA

SZKLANE BALUSTRADY

Apartamenty w Londynie

Dla naszego klienta wykonaliśmy i dostarczyliśmy okna, drzwi oraz fasady szklane do całego, nowopowstałego budynku mieszkalnego w Londynie. W tym zamówieniu zostały użyte aluminiowe profile Genesis i Superial.

Produkty wykorzystane w tej inwestycji:

ALIPLAST GENESIS

ALIPLAST SUPERIAL

Szpital na Gibraltarze

Dużym, ciekawym zamówieniem, z jakim przyszło nam się zmierzyć w ostatnim czasie, było zamówienie automatycznych drzwi przesuwnych oraz fasad szklanych dla szpitala na Gibraltarze. Drzwi przesuwne zostały wykonane z profilu Aliplast Superial natomiast szklane fasady w systemie MCWall.

Budownictwo wielorodzinne, apartamenty w Royston.

Do nowopowstałego budynku wielorodzinnego w Royston w hrabstwie Hertfordshire dostarczyliśmy okna otwierane na zewnątrz, okna fix oraz drzwi. Produkty zostały wykonane z aluminium na profilach Imperial OUT, Imperial oraz Imperial 800.


Apartament z aluminiowymi oknami od Aikon Distribution

Postaw na najlepsze rozwiązania

Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i doradztwo na każdym etapie zamówienia w wybranym przez klienta języku. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, bo ważne jest dla nas ich zadowolenie i satysfakcja. Architektom i wykonawcom udostępniamy profesjonalnie przygotowaną dokumentację techniczną oferowanej przez nas stolarki otworowej.

Przeczytaj także:

Pełny pakiet dla naszych Klientów!

Jesteśmy dla Ciebie - proste i czytelne oferty

Doświadczenie

Od 2009 roku w fachowy i profesjonalny sposób obsługujemy klientów indywidualnych, architektów i biura architektoniczne, fachowców i wykonawców.  Realizujemy inwestycje na całym rynku europejskim.

Szacunek

Charakteryzujemy się szacunkiem w stosunku do ludzi i środowiska. Współpracę z klientem stawiamy na pierwszym miejscu, a proekologiczne postawy promujemy w naszej codziennej pracy. Doskonale wiemy, że naszym obowiązkiem jest szacunek dla naturalnego środowiska i dbanie o naturę. Chcemy więc świadomie troszczyć się o środowisko i propagujemy tę ideę wśród naszych klientów.

Przeczytaj więcej na ten temat w naszym artykule:

Jesteśmy EKO!

Jakość

Gwarantujemy najwyższy poziom oferowanych przez nas produktów i usług: wysoki standard polskich okien i drzwi, szybką realizację zamówień oraz dostawy pod wskazany przez klienta adres.

Szeroka oferta

Nasi klienci mogą kupić praktycznie całą stolarkę otworową w jednym miejscu. Posiadamy bowiem najszerszy na rynku asortyment okien z PCV, aluminium oraz drewna, drzwi wejściowe, rolety, żaluzje fasadowe, moskitiery oraz szklane balustrady, a nawet bramy garażowe.

Zobacz całą naszą ofertę w zakładce “Produkty”:

OFERTA AIKON DISTRIBUTION

Przeczytaj także:

Kupowanie okien w Polsce się opłaca

Zobacz wszystkie wpisy

Renowacja okien drewnianych

Renowacja okien drewnianych

blog | 20.06.2022

Dzięki konserwacji okna drewniane wyglądają nienagannie mimo upływającego czasu, z kolei renowacja przedłuża ich trwałość i żywotność. Często z różnych przyczyn nie chcemy...

Zobacz wszystkie wpisy
Niestandardowe okno aluminiowe

Niestandardowe okno aluminiowe

blog | 13.06.2022

Aluminium nie jest nowym materiałem na rynku stolarki otworowej, ale do tej pory używany był głównie w budownictwie przemysłowym i usługowym. Od pewnego czasu, wykorzystuje się go...

Zobacz wszystkie wpisy
Drzwi drewniane na wymiar

Drzwi drewniane na wymiar

blog | 06.06.2022

Dobór odpowiednich drzwi to kwestia bezpieczeństwa mieszkańców, wygody i estetyki. Dodatkowo drzwi zewnętrzne są wizytówką naszych domów i mieszkań, a wewnętrzne dopełniają...

Zobacz wszystkie wpisy
Okna ALU vs ekologia

Okna ALU vs ekologia

blog | 02.06.2022

Okna to zazwyczaj zakup na wiele lat. Wybór stolarki okiennej o bardzo dobrych parametrach, które gwarantują naprawdę wysoką jakość, to decyzja słuszna z punktu widzenia ekologii....

Zobacz wszystkie wpisy